Voor mij is het too little too late. Ik had eerder wel een aantal jaar oudere Kindle, maar ik wilde een groter scherm met fijnere resolutie, en meer opties. Die oude Kindle had ook nog geen backlight maar mogelijk hebben ze dat tegenwoordig wel.

Uiteindelijk ben ik maar voor de Onyx Boox Nova3 gegaan. Die draait Android, dus je kan wel dat ecosysteem gebruiken. Maar je kan ook boeken lenen van de bibliotheek. En op elke manier die je maar wilt lezen wat je maar wilt. Ik wilde ook wat manga lezen die heel slecht waren ingevoerd op Amazon, maar daar is dan ook des te makkelijker een alternatief voor te vinden. Ik heb nu alle voordelen van het Kindle ecosysteem zonder eraan gebonden te zijn.

Kost overigens wel een goede duit. Amazon zal zijn Kindles niet met al teveel winst verkopen, die halen ze wel uit ebooks en audiobooks.

[Reactie gewijzigd door Amanoo op 13 september 2022 19:10]